הפקת כנסים באילת

לפרטים צור איתנו קשר
072-3384235

אילת, עיר התיירות והנופש הישראלית ובה שפע מלונות מכל הגדלים ומלונות רבים המתאימים לארוח כנסים ואירועים. מיקומה של אילת תורם רבות לאווירה של הכנסים שנערכים בה גם עקב המרחק מהמרכז, האווירה הייחודית של העיר, ושפע האטרקציות והפעילויות שהעיר מציעה המתאימים לבאי הכנסים.

המלונות שבאילת מספקים מענה רחב ומקצועי לאירוח כנסים. במלונות אולמות המתאימים לארח מאות אורחים בו זמנית. במלון ישרוטל רויאל ביץ ניתן לארח עד כ 1000 איש באולם אחד, עם מבואות גדולים ומרווחים, חדרי ישיבות, מערכות תאורה וסאונד איכותיות ועוד. כמובן שאנו נדע להתאים עבורכם את המקום המתאים לפי התקציב והדרישות.

אילת מארחת כנסים רבים בינהם כנס אילת לעיתונות, כנס התאחדות הקבלנים באילת, כנס רואי החשבון ועוד כנסים רבים של חברות, ועדי עובדים, כנסים והשתלמויות של מחלקות שונות מכל העולם העסקי.

תוכל לקבל כאן מידע והצעה מקצועית להפקת כנס או יום עיון לארגונך מצוות מנוסה שיוכל לספק מענה כולל לכל הפקת הכנס. שירותנו כולל טיפול בטיסות, סידורי קרקע, הסעות, בניית ותכנית מקצועית, הזמנת אולמות, ומלונות, שירותי דיילות, רישום וגבייה, ציוד אור-קולי והגברה, הופעות וספקי תוכן.שירותינו כוללים גם:

  • חבילות נופש לקבוצות
  • טיולים מאורגנים
  • הפקת שבתות חתן
  • הפקת אירועים פרטיים
  • הפקת ימי כיף
  • הפקת כנסים ואירועים
אנא מלאו את פרטי הבקשה שלהלן, הכוללת את פרטיו של מארגן הקבוצה, וסוכן הנסיעות יפנה אליכם בהצעה אישית מפורטת, תוך 48 שעות. על הקבוצה להיות במינימום 10 חדרים.
שם תאריך מבוקש
טלפון נייד
מס' חדרים משוער מס' אורחים משוער
חברה דואר אלקטרוני
מס' משתתפים (מינימום 10 איש)
הערות

מלונות בישראל

קיצור דרך לחופשה

מלונות בעולםסוגי מלונות

ימי כיף וכנסים

כאן תיירות כנסים אירועים נופש הפקת כנסים מקצועיים