English
hotels.co.il כל המלונות בישראל *8922 מוקד הזמנות

מדיניות הפרטיות של אתר הוטלס

חברת בייטק תקשורת ("החברה ") ועובדיה רואים חשיבות רבה לפרטיות ולסודיות של מידע משתמש. אנו מחויבים לשמירה על הפרטיות והאבטחה של מידע המשתמש שלך. אנו עשויים לעדכן את המדיניות מעת לעת כמקובל בחוק, ולפיכך עליך לבדוק אותה כאן לעתים קרובות. האתר לא יגלה מידע משתמש ניתן לזיהוי לשום צד שלישי ללא הסכמתך

Hotels.co.il ( להלן "האתר") האתר מחויב לשמור על הפרטיות שלך בעת ביקור באתר הוטלס, קרי המטרה שלנו היא לתת לך חווית אינטרנט אשר מספקת מידע, משאבים ואת השירותים הרלוונטיים ביותר מבחינתך. על מנת להשיג מטרה זו, חלק מתפעול האתר כולל איסוף סוגים מסוימים של מידע אודות משתמשי האתר. מכיוון ואנו מבינים שהפרטיות שלך חשובה, אנו מעוניינים להסביר לך את סוגי המידע שאנו אוספים ואת האופן שבו אנו עושים בהם שימוש. מדיניות פרטיות זו מתייחסת לאתר הוטלס ישראל בלבד ואין לנו כל קשר לאתר הוטלס העולמי.

מדיניות פרטיות זו מתייחסת לשני סוגי מידע הנאספים באתר, אישי ומצטבר. המונח “מידע אישי” מתייחס לנתונים אותם אתה מספק מרצונך החופשי בקשר לשימוש באתר המזהה אותך ו/או את החברה שמטעמה אתה גולש ועושה שימוש באתר זה. מידע אישי כולל בין היתר מידע שנמסר בקשר לשירותים שלנו, כגון שמך, כתובת המייל שלך, מספר טלפון, שיוך לחברה, כתובת פיזית ו/או מידע אישי מסוים אחר. המונח “מידע מצטבר” מתייחס למידע כללי לגבי מבקרים ומשתמשים באתר, וקשור לשימוש באתר, כגון דפוסי גלישה, מספר ביקורים בדפים מסוימים, כניסות מאתרי אינטרנט אחרים או אתרי צד שלישי המקושרים לאתר, שימוש בשירותים מסוימים וגילוי עניין בשירותים, מידע או מאפיינים של האתר או צדדים אחרים הזמינים דרך האתר או המופיעים בו.

איזה מידע נאסף אודותיך? כיצד אנו משתמשים בו?

אנו נוקטים משנה זהירות על מנת להבטיח שמידע אישי אותו אנו מקבלים ממך לא ישמש באופן לו אינך מודע או שאינך מסכים לו. ייתכן שתרצה להפנות בקשת מידע לגבי החברה ו/או האתר שלנו, להשתתף באחד מקידומי המכירות/מבצעים שלנו או להירשם לתפוצת המייל או רשימת הדיוור שלנו. בתגובה, אנו עשויים לבקש מידע כגון שמך ומענך ופרטים מזהים נוספים. במקרה שתבחר לספק לנו מידע זה, נעשה בו שימוש אך ורק למטרה שצוינה על ידך בתחתית טופס איסוף המידע שלנו.

למען הסר ספק מידע כגון פרטי אשראי אינם נשמרים בשרתינו ואינם נרשמים אצלנו

מידע שנאסף באתר יכול לשמש לצורך:

רישומך כחבר מועדון באתר ו/או השתתפות בהגרלה שיפור האיכות של ביקורך באתר שלנו תכנון ורכישה של לינה באמצעות האתר משלוח תקשורת שיווקית או סקרים תגובה לשאלותיך או הצעותיך

שים לב שנתונים אלה משמשים רק עבור החברה או עבור קידום מכירות יחד עם שותף עסקי של החברה. איננו מוכרים, משכירים או חולקים שום מידע אישי שלך עם שום צד אחר ובכלל זה מקדמי מכירות משותפים מצד שלישי, ולא עושים זאת למטרות מסחריות בלתי מאושרות. תוכל לבקש את ההסרה מרשימותינו בכל עת. כל המיילים המופצים לרשימות התפוצה שלנו יכללו דרך קלה ומקוונת להסרה מהרשימה על פי המחוייב בחוק

רשות לשימוש

החברה רשאית לאסוף ולעשות שימוש במידע אישי אותו אתה מוסר, בכל אמצעי העולה בקנה אחד עם השימושים הנקובים במדיניות פרטיות זו או שנמסרו במקום אחר באתר, בנקודה בה מסרת מידע אישי כאמור. במועד בו הנך נותן מידע אישי או מגיש בקשה, השימוש המיועד במידע אותו הנך מוסר יהיה ברור מההקשר שבו הנך מוסר אותו ו/או יהיה ברור משום שהאתר מציין את המטרה המיועדת. באמצעות מסירת מידע אישי באתר, אתה נותן את הסכמתך ואת אישורך לשימוש כלשהו העולה בקנה אחד עם השימושים הנקובים במדיניות פרטיות זו או שנמסרו במקום אחר באתר, בזמן בו מסרת מידע אישי כאמור, והסכמה זו תתקבל על ידי החברה, אלא אם תציין אחרת במועד מסירת המידע האישי. אל תבקש דברים כאמור מטעם יחיד או חברה, אם אינך מורשה לבצע פניה כזו בשמם

הזמנות מאובטחות

אם תחליט לבצע הזמנה מקוונת באתר, תקושר לממשק הזמנות ומנוע הזמנות שלנו (“מנוע הזמנות”) המופעל על ידינו res.hotels.co.il. שהוא חלק בלתי נפרד מהאתר שלנו מנוע ההזמנות מופעל למעשה על ידינו וכפוף לנהלי הפרטיות שלנו. אנו מבינים שפרטיות היא מטרה חשובה ללקוחות מקוונים ובחרנו בקפידה את ספק שירותי הסליקה למנוע ההזמנות , כל המידע המוזן בטופס פרטי האשראי הינו מוגן תחת תקנים מחייבים dss pci ו SSL , המידע המוזן נכנס לשרת המנוהל על ידי צד ג' (http://www.pelecard.com/)

הגנה על המידע שלך

היינו מאד רוצים שהמבקרים באתר שלנו ירגישו בטוחים לגבי שימוש באתר לשם תכנון ורכישה של מקומות הלינה שלהם, כך שהחברה מחויבת להגן על המידע שאנו אוספים. החברה תחיל תכנית בטחון לשמירה על המידע המאוחסן במערכות שלנו מפני גישה בלתי מורשית.

האתר שלנו מאוחסן בסביבה מאובטחת. השרתים/ מערכות האתר מצוידים בהצפנת נתונים או בטכנולוגיות ערבול וחומות אש העומדות בתקן המקובל בענף. כאשר אתה מקליד מידע אישי במהלך השמירה או במהלך הרשמה של הלקוח במייל, הנתונים שלך מוגנים על ידי טכנולוגיית Secure Socket Layer (SSL) על מנת להבטיח שידור מאובטח.

ביטול הסכמה לשימוש

אם לאחר אישור השימוש במידע האישי שלך, תחליט מכל סיבה שהיא מאוחר יותר שאינך מעוניין עוד שהחברה תכלול אותך ברשימת הדיוור שלו או תיצור איתך קשר אחר או יעשה שימוש במידע האישי שלך באופן שנמסר במדיניות פרטיות זו או באתר, עליך ליידע אותנו באמצעות משלוח מייל, או באמצעות הקלקה על לחצן “הסר” בתחתית המייל שלנו שנשלח אליך.

שימוש בנתונים

החברה מעוניינת לשפר את האתר ועשויה לפתח ולהציע מאפיינים ושירותים חדשים. אנו עוקבים אחר הנתונים שנצברו בנוגע לשימוש באתר למטרות שיווק וללימוד, שיפור וקידום השימוש באתר. בקשר למטרות הללו, החברה עשויה לחלוק נתונים שנצברו עם צדדי ג’ ביחד ובדרך אנונימית. גילוי הנתונים הצבורים אינו משחרר מידע אישי לגבי משתמשי אתר ספציפיים בשום דרך המזהה מי הם או המגלה כיצד ניתן ליצור איתם קשר.

מהם חריגים למדיניות הפרטיות?

לחברה יש שני חריגים למגבלות הללו על שימוש במידע אישי:
החברה רשאית לעקוב, וכאשר אנו מאמינים בתום לב שנדרש גילוי, לגלות מידע בקשר להגנה על הבטיחות, הרכוש, הנכסים ו/או הזכויות של החברה מפני שימוש בלתי מורשה או שימוש לרעה באתר או בכל דבר המצוי באתר. החברה יכולה לגלות מידע כאשר נדרש על פי דין; ואולם רק במידה הדרושה ובאופן המנסה לשמור על פרטיותו של היחיד.

שימוש בעוגיות (Cookies)

על מנת לאפשר מאפיינים באתר, החברה יכול לשתול עוגיה אחת או יותר בדפדפן שלך. עוגיות, בין יתר הדברים, מזרזות את הניווט באתרנו, עוקבות אחרי מידע כך שלא תצטרך להכניס אותו מחדש בכל פעם בה הנך מבקר באתר, ויכולות לתת לך תכנים מותאמים. עוגיה היא מנגנון אינטרנטי המורכב מטסט קצר הכולל מספר זיהוי ייחודי המאפשר לשרת הרשת לשלוח פיסות מידע קטנות או חלקי טקסט באמצעות הדפדפן שלך ולמקם אותם על הכונן הקשיח של המחשב שלך לשם אחסון. טקסט זה מאפשר לשרת האינטרנט לדעת אם נכנסת בעבר לעמוד האינטרנט. עוגיות כשלעצמן לא יכולות לשמש לגילוי הזהות של משתמש כלשהו.

אנו עושים שימוש בעוגיות על מנת לאסוף ולשמור נתונים מצטברים (כגון מספר מבקרים) על מנת לעזור לנו לראות אילו דפים הם הפופולאריים ביותר בקרב המשתמשים שלנו ולשפר ולעדכן את התוכן באתר שלנו. בזמן שאתם גולשים באתר שלנו, אתם מספקים לנו מידע שאינו מגלה את זהותכם האישית – איזה סוג של יעד אתם בודקים, למשל. אנו עושים שימוש בנתונים מצטברים אלה רק כפי שמוסבר במדיניות פרטיות זו. איננו מקשרים מידע מצטבר כלשהו לשום שם, כתובת או מידע מזהה אחר.

אתם יכולים לקבל מעת לעת עוגיות מחברות או ארגונים בלתי קשורים, ככל שהם מציבים פרסומות באתר שלנו או מקושרים לאתר. עוגיות צד שלישי אלה יכולות לאסוף מידע עליך כאשר הנך “מקליק” על הפרסום או התוכן או הקישור שלהם. נוהג זה הנו סטנדרטי בענף האינטרנט. בגלל האופן שבו פועל האינטרנט, איננו יכולים לפקח על איסוף מידע זה על ידי צדדי ג’ אלה, ואותן עוגיות אינן כפופות למדיניות פרטיות זו.

מדיניות הפרטיות של אתר הוטלס וחברת בייטק תקשורת

אמונות היסוד שלנו בנוגע לפרטיות המשתמש והגנה על נתונים הן: שמירת פרטיות משתמש והגנה על נתונים הנן זכויות אדם הנתונים הנם אחריות ויש לאסוף אותם ולעבד אותם רק כשהדבר נחוץ ביותר אנו לעולם לא נמכור, נשכיר או נפיץ או נפרסם בדרך אחרת את המידע האישי שלך לנו ישנה חובת זהירות כלפי אנשים במסגרת הנתונים שלנו אנו מתעבים הודעות ספאם בדיוק כמוכם ואין לנו עניין לשלוח הודעות ספאם!

פרטיות ילדים והסכמת הורים

דעו כי החברה לא תכננה אתר זה לשימוש על ידי מי שגילו נמוך מגיל 18 והאתר לא נועד לשימוש אנשים כאמור. בהתאם לכך, אסור למי שמתחת לגיל 18 לעשות שימוש באתר זה. מדיניות הפרטיות שלנו אוסרת עלינו לקבל משתמשים שגילם נמוך מ- 18. החברה מבקשת באופן ספציפי שאנשים מתחת לגיל 18 לא יעשו שימוש באתר זה ולא יכניסו מידע לאתר או יפרסמו בו. היה והחברה תקבל מבלי להתכוון לכך, מידע אישי או נתון אחר ממשתמשים שמתחת לגיל 18, החברה לא תספק מידע זה ביודעין לשום צד שלישי לשום מטרה וכל גילוי נוסף יהיה עקב העובדה שהמשתמש מתחת לגיל 18 עשה שימוש באתר והכניס מידע אישי ללא שידול או היתר מאת החברה.

החקיקה הרלוונטית

יחד עם העסק שלנו ומערכות מחשב פנימיות, אתר זה נועד לקיים את החקיקה הלאומית והבינלאומית הבאה בנוגע להגנה על נתונים ופרטיות המשתמש: EU General Data Protection Regulation 2018 (GDPR)

מידע אישי שאתר זה אוסף ומדוע אנו אוספים אותו

מעקב ביקורים באתר

כמו במרבית האתרים בארץ ובעולם , אתר זה עושה שימוש ב- Google Analytics (GA) כדי לעקוב אחר האינטראקציה של המשתמש. אנו עושים שימוש במידע הזה על מנת לקבוע את מספר האנשים העושים שימוש באתר זה, כדי להבין טוב יותר כיצד הם מוצאים דפים באתר ועושים שימוש בדפי האתר שלנו ולראות את הדרך שהם עוברים ברחבי האתר. על מנת לתעד נתונים כגון המיקום הגיאוגרפי שלך, הציוד, דפדפן האינטרנט ומערכת ההפעלה, שום מידע כאמור אינו מזהה אותך מולנו. כמו כן, GA מתעד את כתובת IP של המחשב שלך, העשויה לשמש לזיהוי אישי שלך, אולם גוגל אינו נותן לנו גישה לכך. אנו רואים את גוגל כמעבד מידע צד שלישי ואשר גם הוא כפוף למדיניות פרטיות.

GA עושה שימוש בעוגיות, שאת פרטיהן ניתן למצוא במדריכי המפתחים של גוגל. האתר שלנו עושה שימוש ביישום analytics.js של GA. ביטול העוגיות על דפדפן האינטרנט שלך יעצור את GA מלעקוב אחר חלק כלשהו מגלישתך לדפים באתר זה.

ביטול העוגיות על דפדפן האינטרנט שלך, יעצור את הניטור של GA מלעקוב אחר חלק כלשהו מגלישתך לדפים באתר זה. בנוסף לגוגל אנליטיקס, אתר זה עשוי לאסוף מידע (שהנו בנחלת הכלל) המיוחס לכתובת IP של המחשב או המתקן המשמש לגשת אליו.

טפסי יצירת קשר וקישורי מיילים

במידה ותבחר ליצור איתנו קשר מכל סיבה שהיא תוך שימוש בטופס יצירת קשר בדף “צור קשר”, שום פרט מהנתונים שתספק לא יאוחסן באתר זה ולא יועבר / יעובד על ידי מעבדי נתונים כלשהם של צד שלישי המוגדרים בסעיף הבא. במקום זאת, הנתונים ייאספו לתוך מייל ויישלחו אלינו אל  Simple Mail Transfer Protocol (SMTP). שרתי SMTP שלנו מוגנים באמצעות TLS  (הידוע לעתים כ- SSL), כלומר תוכן המייל יוצפן בטרם יישלח באמצעות האינטרנט. תוכן המייל מוצפן באמצעות המחשבים והמתקנים המקומיים בחברתינו .

בלוג / חוות דעת ותגובות

היה ותבחר להוסיף הערה לפוסטים / חוות דעת כלשהם שהעלינו באתרי בלוגים, השם וכתובת המייל שתכניס עם הערתך, יישמרו למאגר הנתונים של אתר זה, יחד עם כתובת IP של המחשב שלך והזמן והמועד שבו הוספת את ההערה. מידע זה ישמש רק על מנת לזהות אותך כתורם לחלק מן ההערות של הפוסט הרלוונטי בבלוג (אלא אם כן נדרש אחרת על פי הקבוע בחוק) והוא לא יועבר לשום מעבדי נתונים מצד שלישי המפורטים להלן. רק שמך וכתובת המייל שציינת יופיעו באתר המוצג לציבור.

ההערות שלך והנתונים האישיים הקשורים לכך, יישארו באתר זה עד שנמצא לנכון לעשות אחרת לפי המפורט מטה

למחוק את ההערה או את הפוסט בבלוג. היה ותרצה למחוק את ההערה והנתונים האישיים הקשורים אליה, אנא שלח לנו תוך שימוש בכתובת המייל שבאמצעותה הגבת.

חשוב ביותר!!! עליך להימנע מהוספת מידע המאפשר זיהוי אישי בשדה ההערה של הערות כלשהן לפוסט/ חוות דעת המועלה בבלוג, אותן הנך מעלה לאתר שלנו לרבות הוספת טלפון מייל ומידע מזהה אחר.

עלון/פרוספקט מעוצב במייל

אם תבחר להצטרף לעלון/דיוור שלנו במייל, כתובת המייל שתמסור לנו תועבר אל שרתי מייל של גורם שלישי שמספק לנו שירותי שיווק במייל. אנו רואים את הגורם הנ"ל כמעבד נתונים מצד שלישי כתובת המייל שאתה מציין לא תאוחסן במסד הנתונים של אתר זה או בכל אחת ממערכות המחשבים הפנימיות שלנו.

כתובת המייל שלך תישאר במסד הנתונים כל עוד אנו ממשיכים לעשות שימוש בשירותים שלנו לשיווק במייל או עד אשר תבקש באופן מפורש להסיר את עצמך מן הרשימה. תוכל לעשות זאת באמצעות הסרה, תוך שימוש בקישורי הסרה הכלולים בכל עלון מייל שאנו שולחים אלינו או באמצעות בקשת הסרה באמצעות המייל. כאשר מבקשים הסרה באמצעות המייל, אנא שלח את המייל שלך אלינו תוך שימוש בחשבון המייל שברשימת התפוצה במייל , אין אישור למי שגילו מתחת לגיל 18 להצטרף לעלון שלנו ו/או לשירותי הדיוור שלנו

מעבדי נתונים מצד שלישי

אנו עושים שימוש במספר צדדי ג’ על מנת לעבד נתונים אישיים מטעמנו. צדדי ג’ אלה נבחרו בקפידה וכולם מקיימים את החקיקה האמורה בסעיף לעיל.

1.Google (מדיניות פרטיות)
2.Twitter (מדיניות פרטיות)
3.Microsoft (מדיניות פרטיות)
4.Facebook (מדיניות פרטיות)
5.Active Trail (מדיניות פרטיות)
6.Instagram (מדיניות פרטיות)

מדיניות עוגיות

מדיניות זו מתייחסת לשימוש בעוגיות וטכנולוגיות אחרות. סוגי העוגיות בהן אנו משתמשים נחלקים לשלוש:

* עוגיות חיוניות (session cookies) וטכנולוגיות דומות

עוגיות אלה חיוניות למתן השירותים שלנו באתרים ובאפליקציות שלנו. ללא שימוש בעוגיות אלה, חלקים מהאתר שלנו לא יתפקדו. למשל, עוגיות (session cookies) מאפשרות חוויית ניווט עקבית ואופטימלית למהירות רשת המשתמש ובחירת המכשיר לשימוש.

* עוגיות ניתוח מידע (analytics) וטכנולוגיות דומות

עוגיות אלה אוספות מידע אודות השימוש שלך באתרים ובאפליקציות שלנו ומאפשרות לנו לשפר את האופן שבו המערכת עובדת. למשל, עוגיות אלו מראות לנו מהם הדפים בהם מבקרים הכי הרבה. הן גם עוזרות לנו לזהות קשיים שיש לך בקבלת גישה לשירותים שלנו, כך שנוכל לתקן בעיות כלשהן. בנוסף, עוגיות אלו מאפשרות לנו לראות דפוסים כלליים של שימוש ברמה מצטברת

* עוגיות מעקב, פרסום וטכנולוגיות דומות

אנו עושים שימוש בסוגים אלו של טכנולוגיות על מנת לספק פרסומים שהינם רלוונטיים יותר לתחומי העניין שלכם. דבר זה יכול להתבצע באמצעות פרסומים מקוונים בהסתמך על פעילות הגלישה הקודמת שלכם באינטרנט. עוגיות מוצמדות לדפדפן שלכם, אשר יזכור את האתרים בהם ביקרתם. כאשר תבקרו באתרים העושים שימוש באותן רשתות פרסום, יוצג בפניכם פרסום מבוסס על מה שראיתם.

כמו כן, אנו עשויים לעשות שימוש בעוגיות ובטכנולוגיות דומות על מנת לספק לכם פרסומות המבוססות על המיקום הגיאוגרפי שלך, הצעות עליהן תוכלו להקליק, ואינטראקציות דומות אחרות עם האתרים והאפליקציות שלנו.

פריצות לנתונים

אנו נדווח על כל פריצת נתונים בלתי חוקית של מאגר נתוני האתר או מאגרי נתונים של כל מעבדי נתונים מצד שלישי לכל אדם ורשות רלוונטית תוך 72 שעות מההפרה אם יתברר כי נתונים אישיים מאוחסנים באופן בר זיהוי – אכן נגנבו

שינויים במדיניות הפרטיות שלנו

מדיניות פרטיות שלנו יכולה ועשויה להשתנות מעת לעת כך שתעלה בקנה אחד עם התפתחויות החקיקה ו/או הענף בו אנו פועלים. אנו לא נודיע מפורשות ללקוחות שלנו או למשתמשי האתר על שינויים אלה. במקום זאת, אנו ממליצים שתבדוק עמוד זה מעת לעת למעקב אחר שינויי מדיניות כלשהם.

במידה ונתקלתם בטעות או הבהרה בנושא תוכלו לימור עימנו קשר ישירות ואנו מתחייבים לפעול המהירות לתיקון או מענה לבקשתכם.

מלונות בישראל

קיצור דרך לחופשה

מלונות בעולםסוגי מלונות

ימי כיף וכנסים

כאן תיירות כנסים אירועים נופש הפקת כנסים מקצועיים